Tvorba software

Vyvýjíme aplikace pro platformy Windows. Na zakázku navrhujeme a realizujeme softwarové řešení pro menší a střední firmy. Nabízíme Vám naše mnohaleté zkušenosti s vývojem aplikací a samozřejmě jednoznačně bezkonkurenční ceny. Pokud Vám nevyhovují unirzální programy a potřebujete vytvořit aplikaci „na míru“, neváhejte a oslovte nás. Věřte, budete s našimi službami spokojeni.

V současné době také vytváříme tyto freeware a shareware projekty:

Connection Meter®

Univerzální nástroj, jehož primární funkcí je sledování přenosů dat. Program je doplněn celou řadou doplňkových funkcí: sejf na hesla, posílání SMS, úkolovník, časovač a stopky, kalendář, převodník jednotek a měn, oznamování pošty.

Domovská stránka projektu: conmet.cz


ConMet QIP Plugin

ConMet QIP Plugin je doplněk QIP Infium, který Vám dává možnost rozšířit okno kontaktů o vše, co poskytuje Connection Meter.

Domovská stránka projektu: conmet.cz/cm_qip


Učitel psaní

Naučit se psát všemi deseti na počítači není vůbec složité, stačí na to jednoduchý program! V osmi lekcích je více než 150 cvičení a jediné, co pro zvládnutí psaní všemi deseti potřebujete, je chuť do učení.

Domovská stránka projektu: conmet.cz/ucitel_psani

yr.no počasí česky

Předpověď počasí ze serveru yr.no v češtině v mobilu, tabletu i počítači online.

Domovská stránka projektu: yrno.cz

Převody online

Jednoduchý způsob, jak převést jednotky, číselné soustavy, římské číslice a měny. Stačí jen mobilní telefon, tablet nebo počítač, připojený k Internetu a prohlížeč www stránek.

Domovská stránka projektu: prevodyonline.eu

Listen online

Databáze přímých adres streamů český a slovenských internetových rádií. Jestliže chcete poslouchat vaše oblíbené rádio v mobilním telefonu, tabletu nebo počítači, je tato adresa nejlepší volba.

Domovská stránka projektu: listenonline.eu


Novinky

18.10.2018

Aktualizace odesíání SMS prostřednictvím T-Zones
Na SMS bráně T-Zones došlo ke změně v přihlašování. Proto jsme připravili aktualizaci, která je zatím jen v...
více zde

Aktuální projekty

Karavany Liberec Vila Harcov Restaurace Bílý Kostel Podještědská poliklinika s.r.o. Liberec EQ Comp Chelys, s.r.o. Maloskalská noc Stavoterm Černý s.r.o. Železárny Velký Šenov s.r.o.